Forum

Welcome Guest

Pages: 1
Προτασεις για την πανελληνια συναντηση μας
GuestPostΙούνιος 11, 2013, 07:54
Δημοτικό
Registered:

Very Hot topicΠροτασεις για την πανελληνια συναντηση μας

Οπως καθε χρονο τον Σεπτεμβριο εχουμε την Πανελληνια συναντηση μας. Θα πρεπει απο τωρα να κανουμε τις προτασεις για να τις θεσουμε σε ψηφοφορια στις αρχες του επομενου μηνα.
Οποιος εχει καποια ιδεα ας την γραψει εδω, αλλα θα πρεπει να ειναι οσο το δυνατον πιο ολοκληρωμενη για να βοηθησουμε τα μελη να παρουν σωστη αποφαση.

Ολες οι προτασεις θα μπουν σε ψηφοφορια και μπορουν να ψηφισουν ολα τα μελη μεσα απο τη σελιδα ή στις συναντησεις μας.

ΙΩΑΝΝΗΣ-
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
PostΙούνιος 11, 2013, 16:54
ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Νηπιαγωγείο
Registered:
Ιανουάριος 16, 2013, 23:21
Very Hot topicRe: Προτασεις για την πανελληνια συναντηση μας

ποσο του μηνος?????ξερουμε??/

GuestPostΙούνιος 11, 2013, 22:57
Δημοτικό
Registered:

Ειναι στις 6,7,8 Σεπτεμβριου.
Στην πρωτη σελιδα μας ειναι δημοσιευμενο το ημερολογιο των εκδρομων μας για ολο το 2013. Αυτο το κανουμε καθε αρχη του νεου ετους, για να μπορουν τα μελη και οι φιλοι μας να προγραματιζουν τις δουλειες τους

TELISPostΙούνιος 11, 2013, 23:01
TELIS
Νηπιαγωγείο
Registered:
Απρίλιος 27, 2010, 18:41

Εγω θα πρωτινό τα Τζουμέρκα πήγα και έχει απίστευτα μέρη.Γνώρισα το παλικάρι που εχει το ξενοδοχείο το γεφύρι της πλάκας που είναι πάρα πολύ ωραίο για να μας, φιλοξενήσει.Και επίσης γνώρισα και το παλικάρι που έχει της αθλοπεδειες και μπορεί να κάνουμε ραφτιν που είναι φοβερή εμπειρία,και ξέρει πολλές ωραιες διαδρομές αμα θέλουμε να παμε πουθενά καμιά βόλτα.ΤΟ Βράδυ μας παρέχει το ξενοδοχείο την μουσική του για χορέψουμε.

προτασεις για τον Ιουνιο για παμε δυνατα

jovanni 3-
Κατερινη
PostΙούνιος 12, 2013, 00:56
jovanni 3 Κατερινη
Νηπιαγωγείο
Registered:
Μάιος 8, 2012, 15:11

Η ιδέα του Τέλη ωραία φαίνεται κ πιστεύω ότι θα είναι κ κάτι διαφορετικό απο τις προηγούμενες πανελλήνιες με τις αθλοπαιδιές μέσα(ραφτινγκ κλπ).Σαν μέρος προσωπικά δεν έχω πάει δεν το ξέρω.Βασικά όπου κ να αποφασίσουμε να πάμε το σίγουρο είναι ότι θα περάσουμε ωραία.. απλά το μόνο που εύχομαι να μην είναι ο καιρός όπως εδώ πέρσι στην Κατερίνη που είχε ρήξη πολύ βροχή!!! 😀 😀

ΙΩΑΝΝΗΣ-
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
PostΙούνιος 13, 2013, 01:41
ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Νηπιαγωγείο
Registered:

k εγω μεσα ειμαι....το μερος ειναι τελειο κ ειναι στην μεση περιπου ολων

marokinosPostΙούνιος 13, 2013, 07:52
Νηπιαγωγείο
Registered:
Ιούλιος 15, 2011, 17:34

Εγω θα προτινα Χαλκιδικη,για πολλους λογους 1)δεν έχουμε παει ποτε απο οσο θυμαμε,πηγαινουμε ολο πηλιο και περσι κατερινη να θυμησω επισης οτι τζουμερκα πηγαμε την προηγουμενη εκδρομη(Ρεντινα)2)Αρχες Σεπτεμβρη ειναι ακομα καλοκαιρι θα ηταν καλυτερα να ειμαστε κοντα σε θαλασσα3)στην Χαλκιδικη εχουμε απειρες επιλογες απο καμπινγκ και απο ξενοδοχεια καθως επισης και υπεροχα μερη για να επισκευθουμε,4)ειναι σε σημειο που θα βοηθησει να ερθουν και παιδια απο θρακη και υπαρχουν αρκετα.Τωρα θα μου πειτε σε ποιο ποδι αυτο θα το αποφασισουμε αν επιλεγει αυτη η προταση(υπαρχει και ο γιαννης που μπορει να μας βοηθησει σε αυτο μιας και ειναι του χωρου,εχω μιλησει μαζι του.

marokinosPostΙούνιος 14, 2013, 08:44
Νηπιαγωγείο
Registered:

marokinosPostΙούνιος 14, 2013, 08:50
Νηπιαγωγείο
Registered:

http://www.petrino-hotel.gr/el/contact.html

GuestPostΙούνιος 16, 2013, 10:12
Δημοτικό
Registered:

To καμπινγκ Αρμενιστης ειναι πολυ καλο για την πανελληνια συναναντηση μας Δινει την δυνατοτητα σε οποιον θελει να μεινει σε σπιτακι ή να ερθει με την σκηνη του. Στο βιντεο ειδα οτι εχει οργανωμενους χωρους που μπορουμε να κανουμε την εκδηλωση μας.Ακομα εχει απλετο χωρο για παιχνιδια και πολυ ωραια παραλια για μπανιο και χαλαρωση.
Νομιζω ειναι μια πολυ καλη προταση

ΙΩΑΝΝΗΣ-
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
PostΙούνιος 16, 2013, 21:57
ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Νηπιαγωγείο
Registered:

η θαλασσα ειναι τελεια......ο Αθωνας απεναντι.....η εποχη χαλαρη.....οποιος εχει αστερι καταδυσεων μπορω να κανονισω για βουτια...εκει.....

ΙΩΑΝΝΗΣ-
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
PostΙούνιος 18, 2013, 01:14
ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Νηπιαγωγείο
Registered:

ΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΕΡΟς ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΜΕΙς ΟΙ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΑΔΙΤΕς ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΠΟΛΛΕς ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕς,,,,ΑΝ ΤΙς ΖΥΓΙΣΩ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΟΥ ΤΕΛΗ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΠΙΟ ΕΝΘΟΥΣΙΩΔΗ....ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ....(ΕΜΕΙς ΣΤΟΝ ΑΡΜΕΝΙΣΤΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΛΙΓΑ Κ ΓΝΩΡΙΜΑ ΧΛΜ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΤΙΑ ΕΛΛΑΔΑ.....)Κ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΠΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ....ΜΕ ΤΟ ΦΑΡΑΓΓΙ ΤΟΥ ΑΡΑΧΘΟΥ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Γ.....(ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑ ΤΗς ΕΛΛΑΔΑς ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...Κ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ.)ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΡΑΦΤΙΝΚ....ΕΠΙΣΗς ΤΕΛΕΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΠΑΜΕ Κ ΚΑΤΑΡΑΚΤΗ Κ ΣΥΡΡΑΚΟ Κ ΜΟΝΗ ΚΥΠΙΝΑς..ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΥΝ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ Κ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΕ Ο ΤΕΛΗς ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΟΠΩς ΘΕΛΟΥΜΕ.......https://www.google.gr/search?q=%CF%83%CF%85%CF%81%CF%81%CE%AC%CE%BA%CE%BF+%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%B1%CF%81%CF%81%CF%8D%CF%84%CE%B5%CF%82&rlz=1C1_____elGR478GR479&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=-Im_UYLdCoeGOI_cgOAG&ved=0CDMQsAQ&biw=1920&bih=955

marokinosPostΙούνιος 18, 2013, 18:34
Νηπιαγωγείο
Registered:

ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ Η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΛΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥΣ ΤΟΥΣ.ΠΙΘΑΝΟΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΑ ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ.ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΟΠΩΣ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ.ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΤΑ ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ (ΞΕΝΩΝΕΣ)ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΗΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΜΑΣ ΣΕ ΔΩΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΕΡΣΙ Π.Χ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ 70 ΜΕ 80 ΑΤΟΜΑ.ΓΙΑΥΤΟ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΩΣ ΕΠΙ ΤΟ ΠΛΕΙΣΤΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΗΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΜΑΣ....

ΙΩΑΝΝΗΣ-
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
PostΙούνιος 18, 2013, 23:05
ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Νηπιαγωγείο
Registered:

δεκτο κ αυτο κ συμφωνω αδερφε....ειμαι νεος κ δεν δεν εχω ερθει σε πανελληνια για αυτο θα με συγχωρεσεις ...επειδη δεν γνωριζω το σκοπο της....απλα την γνωμη μου λεω σαν μηχανοβιος......ελπιζω να ερθω οπου κ να γινει.....

marokinosPostΙούνιος 19, 2013, 08:08
Νηπιαγωγείο
Registered:

ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΛΕΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΟΥΤΕ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ.ΕΔΩ ΟΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ (ΑΝΤΙΕΞΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ) ΚΛΑΜΠ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΕΔΡΟΥΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΥΣ Κ.Τ.Λ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΟΛΩΝ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΜΕΤΡΑΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΕΘΟΥΝ ΣΕ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ.ΓΙΑΥΤΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΠΑΙΤΕΙ ΣΥΜΕΤΟΧΗ.

GuestPostΙούνιος 25, 2013, 18:09
Δημοτικό
Registered:

Απο εδω και περα θα τα λεω ολα στην Αγγελικη. Κανονισε την πορεια σου......

iligaPostΙούνιος 25, 2013, 20:12
Νηπιαγωγείο
Registered:
Απρίλιος 11, 2011, 08:07

Δε με πειράζει, πες ότι θες............το έχει πάρει απόφαση. χαχαχα!!!!

jovanni 3-
Κατερινη
PostΙούνιος 26, 2013, 19:56
jovanni 3 Κατερινη
Νηπιαγωγείο
Registered:

θα κάνω κ εγώ μια πρόταση παρόλο που είδη οι προτάσεις που έχουν γίνει είναι ωραίες Τζουμέρκα κ Χαλκιδική!! ανάμεσα στις 2 αυτές προτίμησα τα Τζουμέρκα λόγου διαδρομής κ ότι θα είναι κάτι διαφορετικό με τις δραστηριότητες που λέμε να κάνουμε εκεί.για την Χαλκιδική που λέει ο φίλος μαροκινός είναι καλή απλά για εμάς τους β.Ελλαδιτες είναι ένας κλασσικός προορισμός που έχουμε πάει λίγο πολύ όλοι απο εδώ γύρω κ εγω προσωπικά πολλές.Η πρόταση η δικιά μου είναι για Λευκάδα που συνδυάζει νησί χωρίς καράβι,ωραία διαδρομή γιατί την έκανα πέρσι με την μηχανή,ενδιάμεσος προορισμός απο Αθήνα-θεσσαλονικη κ έχουμε στο club αν δεν κάνω λάθος τον καπετάνιο τον Μανώλη που έχει δωμάτια εκεί.. αλλά αν δεν μπορεί αυτός να κάλυψή τις ανάγκες μας να μας βρει απο κανέναν άλλον συνάδελφο του που να μπορει.αν δεν μπορεί ο άνθρωπος τότε ψαχνόμαστε εμείς.αν σας άρεσε η πρόταση μου καλός ψαχνόμαστε κ για τις λεπτομέρειες αν όχι πάλι καλώς...!!!με αυτά που γράφω συμφωνούμε κ άλλα 2 άτομα από Κατερίνη.

GuestPostΙούνιος 27, 2013, 08:17
Δημοτικό
Registered:

Και η Λευκαδα ειναι πολυ καλη ιδεα. Ο Ηλιας εχτες μας ειπε για ενα συγκροτημα εκει. Θα δουμε λεπτομεριες σημερα.
Ακομα Θα παρω τον Μανωλη τον καπετανιο να τον ρωτησω μηπως μπορεσει και μας βρει ενα χωρο καταλληλο για την εκδηλωση μας γιατι ο δικος του χωρος ειναι μικρος και δεν μας χωραει.

iligaPostΙούνιος 27, 2013, 14:46
Νηπιαγωγείο
Registered:

Μια ιδέα για την πανελλήνια είναι οι Δελφοί. Τα πλεονεκτήματα αυτής της πρότασης, κατά τη γνώμη μου, είναι η απόσταση, είναι βέβαια λίγο πιο μακριά από τους Βόρειους, αλλά αν το σκεφτείτε οι περισσότερες πανελλήνιες έχουν γίνει προς τα πάνω ( 181 χλμ. από Αθήνα, 379 από Θεσ/νικη, 390 από Βέροια 314 από Κατερίνη ), επίσης υπάρχουν πολλές εναλλακτικές διαδρομές για εξόρμηση ( Ιτέα, Γαλαξίδι, Αράχωβα, το μουσείο των Δελφών ). Επικοινώνησα ηδη με το ξενοδοχείο AMALIA HOTEL.

http://www.amalia.gr/delphi-hotel

giorgos veriaPostΙούνιος 27, 2013, 22:12
Νηπιαγωγείο
Registered:
Απρίλιος 12, 2010, 17:54

Ηλια, δεν εχει κοντα θαλασσα

ΙΩΑΝΝΗΣ-
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
PostΙούνιος 27, 2013, 23:16
ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Νηπιαγωγείο
Registered:

ωραια η λευκαδα κ για καλοκαιρι τελεια....αλλα κ τ τζουμερκα καλα...αν κ μπορω να πω οτι τα τζουμερκα παιζουν κ οκτωβριο κ νοεμβριο κ φυσικα μαρτιο απριλιο μαιο που ειναι κ η εποχη του ραφτινκ....κ ειδικα εκει που ειπε ο τελης στην πλακα το φαραγγι του αραχθου που το κανεις μονο με βαρκα ειναι τοτε μαγεια....λευκαδα λοιπον κ τζουμερκα η επομενη στους επομενους μηνες

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣPostΙούνιος 29, 2013, 13:55
Νηπιαγωγείο
Registered:
Μάρτιος 14, 2011, 19:26

Προσωπική μου άποψη δίχως να θέλω να απορρίψω καμία πρόταση , ειναι πιο προσιτές για όλο το πακέτο [οικονομικά-όμορφα-δραστηριότητες] οι προτάσεις του Τέλλη κ Γιαννη κατερίνη .....καιρό παντως έχουμε ακόμα και ίσως πέσουν και καλύτερες προτάσεις.....αναμένουμε, παντως το σίγουρο είμαι ,οπου και να πάμε καλά θα περάσουμε

TELISPostΙούλιος 1, 2013, 17:11
TELIS
Νηπιαγωγείο
Registered:

Ρώτησα κατι μέλη απο το παλιό fjr που είχαμε και μου ρίξανε μια ιδεα για Μυτικα Πρεβέζης έχει παράλια μεγάλη και ειναι ενας καλώς προορισμος για να κάνουμε εκεί την πανελληνία.Θα με πάρει τηλ για να μου δώσει πληροφορίες.Έχουμε και της αλλες προτάσεις θα δούμε να έχουμε λιγη υπομονή και όλα θα πάνε καλά.

ΙΩΑΝΝΗΣ-
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
PostΙούλιος 1, 2013, 23:20
ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Νηπιαγωγείο
Registered:

ANAMENOYME ΑΔΕΡΦΕ

jovanni 3-
Κατερινη
PostΙούλιος 2, 2013, 02:24
jovanni 3 Κατερινη
Νηπιαγωγείο
Registered:

Το καλό θα ήτανε πιστεύω είναι εξαρχής θα έπρεπε να βάλουμε όρια για την πανελλήνια για να μην υπάρχουν αυτές αυξομειώσεις γεωγραφικά π.χ. ο ένας Αλεξανδρουπολη κ άλλος να λέει Πατρα.. να πει το club θα αποφασίσουμε ανάμεσα 2η3 νομούς π.χ. μακεδονια-ήπειρο-στερεά Ελλάδα. κ κάτι ακόμα.. νομίζω ότι από την μια οι προτάσεις κ ιδέες που λέμε γιατί ήμαστε club δημοκρατικό είναι καλό αλλά κ από την άλλη όσο το αφήνουμε όσες πιο πολλές τόσο πιο μπέρδεμα θα γίνετε.να βγάλει το club 1-2 προτάσεις που θεωρεί πιο καλές πιο ενδιαφερουσες κ να λέμε όλοι εμείς τις προτιμήσεις μας.

GuestPostΙούλιος 2, 2013, 07:52
Δημοτικό
Registered:

Ποιος ειναι το club Γιαννη? Και ποιος μπορει να αποφασισει για τους 2-3 νομους που λες?
Το κλαμπ δεν ειναι κανενας απο εμας μονος του. Ειμαστε ολοι μαζι Εσυ, εγω,και ολοι.Συνεπως δεν εχει κανενας δικαιωμα (με βασει το καταστατικο μας και τον κανονισμο λειτουργιας )να περιορισει τις επιλογες και η μονη διαδικασια που εχουμε για να παρουμε την αποφαση μας ειναι αυτη που κανουμε.

Ολες οι προτασεις που εχουν γινει θα μπουν σε ψηφοφορια απο την Πεμπτη και μετα, για να ψηφισουμε και οποια επικρατησει θα ειναι και ο προορισμος μας.

ΥΓ.Τελη ποιο ειναι το "παλιο fjr που ειχατε" που λες στο σχολιο σου? Το μονο fjr club που υπηρχε και υπαρχει στην Ελλαδα ειναι το δικο μας,νομιζω.....

jovanni 3-
Κατερινη
PostΙούλιος 2, 2013, 12:53
jovanni 3 Κατερινη
Νηπιαγωγείο
Registered:

Το club Ανδρέα ήμαστε αν ρωτάς όλοι εμείς δεν είπα κάτι διαφορετικό απλά τις αποφάσεις τις παίρνετε εσείς όσο ξέρω εκεί όταν βρίσκεστε κ σεβαστό. Εγώ δεν είπα αν φαντάζεσαι κάτι κακοπροαίρετα απλά κάλο είναι εξαρχής να βάζαμε κάποια όρια,αυτό αν δεν γίνετε νο προβλεμ..!

ΥΓ.Υπήρχε το FJR RIDERS το οποίο ήμουνα κ εγώ.απλα οι πιο πολύ ηταν απο Β.Ελλαδα.

TELISPostΙούλιος 2, 2013, 14:07
TELIS
Νηπιαγωγείο
Registered:

Το παλιο fj ειναι αυτο πριν έρθεις εσυ και υπάρχουν και φωτο για να δεις.Και τελος δεν εισαι ο Δικηγόρος του Διαβόλου να σχολιάζεις ότι γράφει ο καθένας γιατί θα υπάρχουν παρεξηγήσεις.

TELISPostΙούλιος 2, 2013, 14:14
TELIS
Νηπιαγωγείο
Registered:

Καλό θα είναι οτι γράφει ο καθένας να τα διαβάζουμε το βραδύ της τετάρτης που θα είμαστε ολοι και θα είναι καλύτερα.

ΙΩΑΝΝΗΣ-
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
PostΙούλιος 3, 2013, 01:58
ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Νηπιαγωγείο
Registered:

ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ.......ΖΩΝΤΑΝΙΑ....

marokinosPostΙούλιος 4, 2013, 07:59
Νηπιαγωγείο
Registered:

Πρέπει να βρεθεί ένας τρόπος τεχνικά (ήδη ασχολείται ο hamed νομίζω)να μπορούν να ψηφίζουν τα μελη από όλοι τη Ελλάδα μέσω της σελίδας μας.Συντροφε Τάσο βοήθα και εσυ.

marokinosPostΙούλιος 4, 2013, 13:58
Νηπιαγωγείο
Registered:

Νεκταριος 1.Και σαν δευτερη επιλογη το 3.

TELISPostΙούλιος 4, 2013, 14:30
TELIS
Νηπιαγωγείο
Registered:

Τελης 2

GuestPostΙούλιος 4, 2013, 20:31
Δημοτικό
Registered:

Ανδρέας 2 και 4

ΥΓ Χαμεντ ειχες ξεχασει και τους Δελφους. Τα μαζεψα ολα σε ενα σχολιο.

giorgos veriaPostΙούλιος 4, 2013, 22:52
Νηπιαγωγείο
Registered:
Απρίλιος 12, 2010, 17:54

γιωργος βεροια 3 και 1

HamedPostΙούλιος 5, 2013, 11:51
Νηπιαγωγείο
Registered:
Μάιος 3, 2010, 14:27

Αποφασίσαμε να ψηφίσουμε με τους αριθμούς ως εξής:

1) Χαλκιδική
2) Τζουμέρκα
3) Λευκάδα
4) Δελφοί

Ο καθένας γράφει τον αριθμό της επιλογής του εδώ στο ΦΟΡΟΥΜ.

Μπορείτε να ψηφίζετε ή ακομα και να αλλαξετε την ψηφο σας μέχρι την Τετάρτη 10/07/13.

Μπορείτε να επιλέξετε 1 2 3 ή και 4 επιλογές με την προτεραιότητα που θα θέλατε. Η πρώτη σας επιλογή παίρνει 1 πόντο, η δεύτερη 0,75 τρίτη 0,50 και η τέταρτη 0,25. Αν δεν επιλέξετε μία από τις παραπάνω επιλογές, παίρνει 0.

Aυτοί που έχουν ήδη ψηφίσει μπορούν να αλλάξουν την ψήφο τους με βάση αυτό.
Π.Χ.
Hamed : 2, 3, 1, 4(το οποίο σημαίνει Τζουμέρκα 1, Λευκάδα 0.75, Χαλκιδική 0.50 και Δελφοί 0.25)

Νεκταριος : 1, 3 (το οποίο σημαίνει Χαλκιδική παίρνει 1, Λευκάδα 0.75, Τζουμέρκα 0 και Δελφοι 0)

Τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας μέχρι στιγμής

Image

GuestPostΙούλιος 5, 2013, 13:15
Δημοτικό
Registered:

Xαμεντ ειναι πολυ ωραιο αυτο που εφτιαξες.Νομιζω θα ηταν καλυτερα να το κανεις αρθρο και να το βαλεις στην πρωτη σελιδα Εδω ειναι λιγο κρυμμενο.
Οπως και να εχει ειναι πολυ ωραια η διαδικασια και μπραβο σε ολους μας.

iligaPostΙούλιος 5, 2013, 16:19
Νηπιαγωγείο
Registered:

Ηλίας ( 4 )!!!!!!!

kammenosPostΙούλιος 6, 2013, 20:36
Νηπιαγωγείο
Registered:
Αύγουστος 14, 2010, 09:46

ΑΝΤΩΝΗΣ 2 ΚΑΙ 1

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣPostΙούλιος 6, 2013, 21:30
Νηπιαγωγείο
Registered:
Μάρτιος 14, 2011, 19:26

Αλεξανδρος-πρώτη επιλογη ΝΟ 2
Δευτερη επιλογή ΝΟ 3

ΙΩΑΝΝΗΣ-
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
PostΙούλιος 7, 2013, 00:56
ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Νηπιαγωγείο
Registered:

γιαννης θεσσαλονικη.....3 κμετα 2

jovanni 3-
Κατερινη
PostΙούλιος 7, 2013, 13:27
jovanni 3 Κατερινη
Νηπιαγωγείο
Registered:

Γιάννης πρώτη επιλογή Ν-3 κ δεύτερη Ν-2.
Όπου κ να αποφασίστη καλά να περάσουμε..!!!

stratosPostΙούλιος 7, 2013, 21:00
Νηπιαγωγείο
Registered:
Οκτώβριος 11, 2010, 17:58

καλησπέρα... στράτος ... 3 και μετά 2

ΤΑΣΟ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΕΙΜΑΙ ...ΑΜΗΧΑΝΟΣ... ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ Β ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ . ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΡΟΔΕΣ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ.

SolinasPostΙούλιος 8, 2013, 01:12
Νηπιαγωγείο
Registered:
Ιούλιος 5, 2013, 15:08

harris πρωτη επιλογη Ν-3 και δευτερη Ν-2

edelweisalexisPostΙούλιος 8, 2013, 22:49
Νηπιαγωγείο
Registered:
Νοεμβρίου 24, 2012, 19:30

Αλέξανδρος πρώτη επιλογή...1

δεύτερη επιλογή...3

teoriderPostΙούλιος 9, 2013, 02:23
Νηπιαγωγείο
Registered:
Μάιος 11, 2010, 14:54

3-1

teoriderPostΙούλιος 9, 2013, 02:36
Νηπιαγωγείο
Registered:
Μάιος 11, 2010, 14:54

Θεόφιλος- πρώτη επιλογή 3
δεύτερη επιλογή 1

V@gelis L@mi@PostΙούλιος 9, 2013, 20:20
Νηπιαγωγείο
Registered:
Απρίλιος 24, 2010, 17:12

πρώτη επιλογή 2 και δεύτερη επιλογή 3

giorgos207PostΙούλιος 9, 2013, 23:23
Νηπιαγωγείο
Registered:
Οκτώβριος 19, 2012, 12:22

Χαλκιδικη πρωτη επιλογη..

calm wavePostΣεπτέμβριος 2, 2013, 21:42
Νηπιαγωγείο
Registered:
Ιούλιος 27, 2011, 16:11

Σχετικά με την Πανελλήνια και μια και βγήκε η απόφαση ν' αναίβουμε Λευκάδα (για άλλους να καταίβουν) Αν συμφωνείτε μπορώ να κανονίσω να πάμε σε χασαποταβέρνα το Σαββάτο Βράδυ να γευτούμε ντόπιους μεζέδες (φρυγαδέλι, σπλινάντερο, κοκορέτσι και ψητά της ωρας) στο χωριό Φτερνό. Το φαγητό μας αν κάνετε κέφι μπορεί να το συνοδεύει και ζωντανή μουσική απο ενα τρίο αρκετά συμπαθές με ωραίο ρεπερτόριο. Αν συμφωνεί λοιπόν η πλειοψηφία μπορώ να το κανονίσω και μετα πάμε καί για ποτάκι σε βασιλική η Νυδρί ειναι και τα δύο πολύ κοντά. Θα περιμένω νέα σας Μανώλης

Pages: 1
Mingle Forum by Cartpauj | Version: 1.1.0beta | Page loaded in: 1.388 seconds.

Fanatic Journey Riders